2017 direksiyon dersi Kocaeli

Kocaeli direksiyon eğitimi | Güvenli sürüş tekniği ile araba kullanabilmek çok önemlidir. Trafik içindeki huzuru ve emniyeti temin edebilmek, trafiğe çıkan her insanın uymakla yükümlü olduğu konular arasındadır. Kocaeli’de vermiş olduğumuz direksiyon eğitimi ile insanlar kısa zamanda ehliyet sahibi oluyor.

Hem Teorik Hem de Pratik Eğitimler Sağlıyoruz

Kocaeli direksiyon eğitimi

İyi bir sürücü olabilmek için teorik olarak bütün kavramlara hâkim olmak ve bu bilgileri uygulayabilecek pratiklerin yapılmış olması gerekir. Kocaeli direksiyon eğitimi bünyesinde doğrudan beceri kazanma fırsatı yakalayan öğrenciler, çekinerek almaya başladıkları eğitimi öz güven sahibi bir sürücü olarak tamamlıyor. Öğretmenlerin her biri eğiticilik formasyonlarına sahiptir.

Hayatı doğru bir şekilde anlamak için eğitimin önemli bir olgu olduğu düşüncesini benimsemiş öğretmen kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Koşulsuz kursiyer memnuniyeti çerçevesinde öğrencilerin akıllarındaki bütün soru işaretlerini gidermek için çabalıyoruz. Trafiğe çıkmakta olan herkesin güvenliğini sağlamak çok önemlidir. Bu anlayışı kendine görev edinen Kocaeli direksiyon eğitimi pratik anlamda kusursuz olana kadar öğrencileri yetiştiriyor.

İstenilen Zamanlarda Eğitim İmkânı

Kursa yazıldıktan sonra eğitimin hangi günlerde verileceği konusunda öğrencilerin gündelik yoğunluğu dikkate alınır. Öğrenci gün içerisinde hangi saatlerde müsait ise o zamanlarda eğitim programı çizelgesi oluşturulur. Bu sayede kişiler, günlük işlerinden geri kalmayarak etkili bir eğitime tabi olur.

Tarafımızdan sağlanan araçlarla eğitimlerini alan öğrenciler, aracın herhangi bir hasar alması durumunda motivasyonlarını zedeleyecek hiçbir olumsuz davranışa maruz bırakılmazlar. Zaten eğitimin esas amacı, meydana gelmesi ihtimal dâhilinde olan kaza durumlarını tespit etmektir. Trafiğe çıkmadan önce bu ihtimalleri sıfıra indirecek bir donanım kazandırmayı amaçlıyoruz.

Kaliteli Bir Sürüş Pratiği Anlayışı

Kocaeli direksiyon eğitimi çerçevesinde, öğrencilere karşılaşabilecekleri her türlü yol durumuyla ilgili sürüş pratiği sunar. Manevralarda nasıl bir sürüş tekniği kullanılacağı, U dönüşünü yaparken hangi noktalara dikkat edileceği gibi konular eksiksiz bir biçimde öğretilir. Pek çok kişinin zorluk yaşadığı park etme sorunu, gerekli görüldüğü kadar alıştırma yapılarak kusursuzlaştırılır.

Trafiğe katılan araç sayısının her geçen gün artması, sürücülerin iyi bir eğitimden geçmesi ile mümkün olmalıdır. İnsanların gidecekleri yere güvenle ulaşmasını sağlamak için profesyonel eğitici kadromuzun direktifliğinde, herkesi Kocaeli direksiyon eğitimlerine bekliyoruz.