Kocaeli sürücü kursu fiyatları

Kocaeli sürücü kursu fiyatları  | Taşıt sayısı arttıkça trafik daha içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Trafiğin bu kadar keşmekeş olması yine de canınızı sıkmasın. Sürücü kursumuzla sizi bu zorlu trafik koşullarına en iyi şekilde hazırlıyoruz. Sürücü kurslarının maliyeti gözünüzü korkutabilir fakat Kocaeli sürücü kursu fiyatları aslında bu ücretlerin o kadar korkulacak boyutlarda olmadığını size gösterecek.

SÜRÜCÜ KURSUMUZDA HANGİ EĞİTİMLERİ VERİYORUZ?

Kursumuzda motor bilgisi, ilk yardım bilgisi, trafik ve trafik adabı ile direksiyon eğitimi vermekteyiz. M (Mopet), A1-A2-A (Motosiklet), B1 (ATV Motosiklet), B (Otomobil Düz, Otomatik Engelli Otomatik), BE (Römorklu Otomobil), C1 (Kamyon) C (Çekici), CE (Tır), D1 (Minibüs), D (Otobüs), DE (Römorklu Otobüs), F (Traktör), G (İş Makinesi) olmak üzere tüm ehliyet türlerine uygun eğitim alabilirsiniz.

Kocaeli sürücü kursu fiyatları

Sınavlara sizi daha iyi hazırlamak için daha önceden çıkmış sınav sorularıyla birlikte motor eğitimi olsun, ilk yardım eğitimi olsun, trafik işaretleri ve adabı olsun teorik bilgileri uygulamalı olarak gösteriyoruz. Direksiyon eğitimini işleyen trafik sahasında uzman bir direksiyon öğretmeni eşliğinde birlikte yapıyoruz. Sürücü kursuna ödeyeceğiniz ücretlerde bu özverili eğitimi de dikkate almanız gerekiyor. Kocaeli sürücü kursu fiyatları aldığınız eğitimle mukayeseli olarak bütçenize uygun olarak planlanmıştır.

SÜRÜCÜ KURSUNA KAYIT ESNASINDA HANGİ EVRAKLARI GETİRMENİZ GEREKİYOR?

Nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet biometrik Fotoğraf, diploma fotokopisi, ehliyet almanıza mani olmadığını gösteren sağlık raporu ile kursumuza başvurabilirsiniz. Kocaeli sürücü kursu fiyatları konusunda bu başvurunuzu yaparken bilgi alabilirsiniz.

KURSTA HANGİ EVRAKLAR DOLDURULUYOR?

Öncelikle kursumuza başvuruda bulunacağınız için bir müracaat formu dolduruyorsunuz. Adresinizi beyan ettiğiniz bir formla birlikte imza beyannamenizi veriyorsunuz. Adli sicil kaydı ve tarafımızla yapacağınız sözleşme formu ile işleminiz bitiyor. Artık ehliyet alabilmeniz için dersleri düzenli takip etmeniz ve sınavlara iyi hazırlanmanız kalıyor.